4 Comments on “اطلاعیۀ عضوگیری انجمن فلسفۀ میان‌فرهنگی ایران”

 1. با سلام و عرض ادب خدمت شما
  بنده دکترای جامعه شناسی بررسی مسائل اجتماعی دارم و در ارتباط با مباحث فرهنگی و در ارتباط با اقوام مقالاتی داشتم. در چند روز اخیر متوجه فراخوان شما گردیدم. با توجه به تاریخ فراخوان مهلت دیگر باقی نمانده است. سوالم این است با توجه به اتمام زمان عضویت برای بنده مقدور است یا نه؟ ضمنا لازم به ذکر است که دو عنوان مقاله نیز به آدرس همایش آینده فرهنگ نیز ارسال کردم که ماحصل مطالعات بنده میباشد.
  متشکرم

 2. سلام
  با توجه به اتمام عضویت ،آیا امکان دارد که بنده هم عضو انجمن شوم یا خیر .بنده دانشجوی ارشد فلسفه هستم ،امروز (۲/۱۱/۹۴)در درس اگزیستانس استاد گرامی دکتر بیژن عبدالکریمی انجمن را معرفی کردند .

 3. با سلام
  مدارک تحصیلی ام را با حساب رتبه های دانشگاهی در ایران چگونه باید معرفی کنم… DEA در رشتۀ هنرهای نمایش از دانشگاه سن دونی پاریس ۸ و یک DEA از دانشگاه سن شارل-سوربن در زمینۀ فلسفۀ هنر. البته مدارک تحصیلی که در غرب برای ایرانیان صادر می شود واقعاً ارزش خاصی ندارد، من تنها روی کاری که انجام داده ام حساب می کنم و نه مدرک تحصلی ام. از سال ها پیش در زمینۀ «میان فرهنگی ایران» بررسی آثار هنری و فرهنگی و اجتماعی ایرانیان خارج از کشور را پی گیری می کنم : آذر نفیسی، رضا قاسمی، مرجان ساتراپی، گلی ترقی، سینمای ایران در عرصۀ بین المللی … مورد بررسی من قرار گرفته اند. اخیراً نیز به دلیل خریداری کردن صندلی های تاشوی اتوماتیک فرانسوی توسط تآتر شهر تهران در حاشیۀ جشنوارۀ فجر موجب شد که نگاه مختصری نیز به چگونگی این نوع معاملات و معنای آن در بطن میان فرهنگی ایران داشته باشم.
  برای من جای خوشوقتی خواهد بود که جهت ارتقاء فعالیت هایم در این زمینه خوانندگان و داوران با کیفیتی مثل شما داشته باشم که به شکل جدی به موضوع استراتژیک میان فرهنگی کشور من می پردازید. در صورتی که این موضوعات مورد توجه شما می باشد، خواهشمندم به من اطلاع دهید تا پروندۀ کامل تحلیل میان فرهنگی ایران و جهان را برایتان ارسال دارم.

  با سپاس از توجه شما

 4. من دانشجوی دکترای فلسفه تعلیم و تربیت و علاقمنذ به مطالعات فرهنگی هستم . عنوان پایان نامه ارشدم : تبیین تکثرگرایی دینی و پیامذهای آن برای تعلیم و تربیت دینی است. پایان نامه دکتری ام در حوزه فلسفه میان فرهنگی و تعلیم و تربیت است. می خواستم بدانم با توجه به اتمام فرصت عضویت در انجمن، امکان عضویت هست یا نه؟ متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.